Yükleniyor...

SPOR SAHALARI KULLANIMI HK.

Anasayfa / Haber ve Duyurular / SPOR SAHALARI KULLANIMI HK.

SPOR SAHALARI KULLANIMI HK.

Anasayfa / Haber ve Duyurular / SPOR SAHALARI KULLANIMI HK.

Değerli sakinlerimiz,

28.05.2020 günü normalleşme süreci kapsamında bazı kısıtlamaların kaldırılmasına karar verilerek Cumhurbaşkanı tarafından kamuoyuna duyurulmuştur.

Kaldırılan kısıtlamalarla ilgili uygulamaların nasıl yapılacağı, bağlı oldukları resmî kurumlarca açıklanacak genelgeler kapsamında olacaktır. Sitemizdeki spor alanları ile ilgili, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Müdürlüğü’nün 30.05.2020 tarih ve 23635644.249 sayılı genelgesi ile 1 Haziran’dan itibaren “Spor Salonlarında Uygulanacak Esaslar” başlıklı genelgesi yayınlanmıştır.

Buna göre;

     - Yüzme havuzlarımız bu genelge kapsamında olmasa da 1 Haziran’dan itibaren gerekli hazırlıkları yapılarak ve gerekli tedbirler alınarak 15 Haziran’da kullanıma hazır hale getirilecektir. Açılmasına ilişkin bir yasaklama olmaz ise 15 Haziran’da kullanıma açılacaktır. Dışarıdan konuk getirilmesi yasağı devam edecektir. Bu konuda sakinlerimizin de dışarıdan konuk getirmemesini ve gerekli hassasiyeti göstermelerini hatırlatırız. Havuz kullanım kuralları her yıl olduğu gibi ayrıca yayınlanacaktır.

     - Yakın temas gerektiren futbol, basketbol ve voleybol sporları yapılmayacağından bu spor sahalarımız yeni bir genelge yayınlanana kadar kapalı kalacaktır.

     - Tenis kortları yakın teması gerektirmediğinden gerekli önlemler alınarak kullanılabilecektir.

     - Çocuk parkları; yasağın kalktığına ilişin genelge yayınlanıncaya kadar kapalı olacaktır.

     - Site Yönetimi pasajında bulunan Lokal işletici tarafından gerekli önlemler alınarak 1 Haziran itibariyle faaliyete başlamıştır.

Sağlık ihmale gelmez, sosyal mesafemizi koruyalım, maskemizi takalım, sağlık kurulunun açıkladığı hijyen kurallarına uyalım.

Sakinlerimizin sağlıklı bir yaz mevsimi geçirmelerini dileriz.

Saygılarımızla

Avrupa Konutları Atakent 3 Site Yönetimi - 0212 471 60 60

Avrupa Konutları Atakent 3 Site Yönetimi - Bilgi İşlem Departmanı - 2018