Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Avrupa Konutları Atakent 3 sitesi, 172.000 m2 yerleşim alanı olan sosyal, prestijli, ve rahat bir yaşam tarzının birlikte yaşandığı, kalite ve şıklığın buluştuğu toplam 2292 Daireden oluşan, açık yüzme havuzları, çocuk oyun alanları,göletleri, spor tesisleriyle yaşamınıza renk katacak bir rekreasyon alanı, çevresinde anaokulundan, üniversitesine ve kamu ve özel hastanelerin bulunduğu İstanbul’un güvenlikli ve yaşam kalitesi yüksek yerleşim yeridir.

Site ortak alanlarında bulunan jeneratörler, asansörler, makine daireleri, kazan daireleri, interkom sistemi, cctv, yangın söndürme sistemleri, ısıtma sistemleri, paratönerler gibi mekanik ve elektrik donanımları ile ve 81.000 m2 peyzaj alanı ile sakinlerimizin rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca 24 kişi güvenlik ve 70 kişi temizlik, peyzaj, teknik ve ofis personeli ile hizmet verilmektedir.

Ayrıca sakinlerimizin ihtiyacını karşılayacak, sitede bulunan market, kuaför, kafe, restaurant, ana okulu, hobi evi, lokal, oto yıkama v.d. gibi ticari üniteler sakinlerimizin yaşamını kolaylaştırmaktadır.   

Sıcak  ve  soğuk temiz su hatları, pis su hatları, kanalizasyon pis su hatları ve rögarları, yağmur suyu rögarları, çevre aydınlatma, pompa istasyonları ve çevre sulama şebekeleri, zayıf akım ve alçak gerilim elektrik şebekeleri, enerji besleme panoları ile kalorifer otomasyon sistemleri, yangın merdivenleri ve yangın merdiveni kapıları, çöp odaları ve çöp arabaları ile çöp ve temizlik hizmetleri, bahçe bakımı, ilaçlama hizmetleri ve bunlara ilaveten 2292 daireye verilen ofis hizmetleri düşünüldüğünde ufak bir belediye yapısı ortaya çıkmaktadır.         

Bu çaptaki bir Uydu kent sisteminde yönetim biçimini belirleyen YÖNETİM PLANI Kat Mülkiyeti Kanunu maddeleri doğrultusunda düzenlenmiş olup, Yönetim, İşletme ve Hizmet görevi ise Blok temsilciler kurulu tarafından seçilen Avrupa Konutları Atakent 3 Site Yönetimi tarafından yürütülmektedir.

Sakinlerimizin komşuluk ve dostluk ilişkilerini sağlayan, çeşitli sportif faaliyetler, sergiler, ağaç dikme etkinlikleri gibi sosyal faaliyetler her dönem seçilen yönetim kurullarımız tarafından önem verilen faaliyetlerdir.

Avrupa Konutları Atakent 3 Site Yönetimi - 0212 471 60 60

Avrupa Konutları Atakent 3 Site Yönetimi - Bilgi İşlem Departmanı - 2018