Yükleniyor...

AİDAT ÖDEMELERİ HK.

Anasayfa / Haber ve Duyurular / AİDAT ÖDEMELERİ HK.

AİDAT ÖDEMELERİ HK.

Anasayfa / Haber ve Duyurular / AİDAT ÖDEMELERİ HK.

Değerli site sakinlerimiz;

Covid-19 (coronavirüs) salgını hayatımızı etkilemeye devam ediyor.

Salgının bulaşma riskini en aza indirmek amacıyla aldığımız önlemler ile yaptığımız uygulamalar hakkında sizleri bilgilendirdik ve bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Site sakinlerimize başta hijyen olmak üzere, teknik, idari, güvenlik gibi konularda hizmetleri eksiksiz sağlamak öncelikli sorumluluklarımızdır. Bu sorumluluklarımızı gereği gibi yerine getirebilmek takdir edersiniz ki site aidatlarının zamanında yapılmasıyla mümkündür.

Muhasebe kayıtlarımıza göre; ısı, sıcak su giderleri ve aidat tahsilatlarında uzun zamandır var olan gecikmeler salgın nedeniyle daha da artmıştır.

Zamanında tahsilat olmadığı takdirde; hizmetlerde aksama olacak ve ortak alan faturaları için gereksiz yere gecikme faizi ödenmesinin yanında İGDAŞ tarafından blokların doğalgazının kesilme ihtimali olacaktır. Mal ve hizmet aldığımız diğer firmaların ödemelerini yapmadığımız takdirde, bu alanlarda da vereceğimiz hizmetlerde aksama olacaktır.

Bu süreci hep birlikte sağlıklı ve en az hasarla atlatabilmemizin ön koşulu dayanışmayı yükseltmek, sorumlulukları özen ile yerine getirmektir.

Sakinlerimizin özellikle sosyal mesafe kriterini ve “evde kalın” uyarılarını dikkate alarak yönetim ofisine gelmemeyi tercih etmeleri anlaşılır bir durumdur. Bu durumdan dolayı yönetim ofisimize 60 gün koruma sağlayan nano teknoloji sterilizasyon, ozonla dezenfeksiyon uygulaması yapıldığını ve muhasebe ofisinde bir yığılmayı önlemek amacı ile tahsilat sırasında en fazla bir sakinimizin içeri alındığını belirtmek isteriz.  

Buna rağmen yönetim ofisine gelmek istemeyen site sakinlerimiz kendilerine SMS yolu ile göndereceğimiz kullanıcı adı ve şifresini kullanarak www.avrupakonutlari3.com adresinden kredi kartı ile güvenli bir şekilde ödemelerini yapabilirler.

Bunun yanı sıra internet bankacılığı vasıtası ile dairelerinize tanımlı IBAN numaralarını kullanarak (IBAN numarasını bilmeyen sakinlerimiz 0212 471 60 60 no lu telefon numarasından muhasebe bölümüne bağlanarak öğrenebilirler) aidat ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Aidat ödemeleri konusunda site sakinlerimizin gerekli duyarlılığı göstereceğine olan inancımız tamdır.

Saygılarımızı sunar, sağlıklı günler dileriz…

Site Yönetimi 

Avrupa Konutları Atakent 3 Site Yönetimi - 0212 471 60 60

Avrupa Konutları Atakent 3 Site Yönetimi - Bilgi İşlem Departmanı - 2018